parkování v obchodním domě KotvaVýhodné možnosti pro parkování nabízí obchodní dům Kotva. Parkovací místa zde můžete využít ke krátkodobému i k dlouhodobému stání. Parkoviště se nachází v zastřešené podzemní garáži, funguje nonstop a disponuje kapacitou až 360 míst. Hodina stání stojí maximálně 50 Kč, většinou však dosáhnete na výhodnější podmínky. Parkování v obchodním domě Kotva vám zajistí, že budete přímo v centru města. Obchodní dům se nachází na náměstí Republiky, které je vzdálené jen pár minut chůze od Václavského a Staroměstského náměstí.

Denní parkování v obchodním domě v Praze 1 stojí 50 Kč za každou započatou hodinu. Tato částka vám bude účtována od 7:00 až do 20:00 hodin. Parkovné se platí až před odjezdem z parkoviště. Jakmile jej zaplatíte, máte 15 minut na to, abyste prostor opustili. Naproti tomu hodinové parkování v noci stojí 30 Kč. Účtování parkování probíhá za stejných podmínek.

Kolik stojí parkování v OD Kotva

Pokud v centru města svůj vůz necháváte často, můžete k jeho zaparkování využít dlouhodobé stání v OD kotva, kdy zaplatíte buď 4 500 nebo 5 500 Kč měsíčně. S vyšší částkou budete mít VIP stání, o 1 000 Kč levnější je pak klasické parkovací místo. Dlouhodobě si můžete parkovací místo pronajmout třeba jen o víkendech, a to za 2 500 Kč měsíčně. Domluvit se můžete také na výhodnější parkovaní tehdy, když jedete do Prahy ve větším počtu lidí a řešíte, kam dát své vozy. Větší množství vozidel v OD Kotva získává smluvní cenu.

Kde najdete OD Kotva

Obchodní dům Kotva se nachází v ulici Revoluční 1/655, v blízkosti náměstí Republiky a obchodního centra Palladium. Pro rezervaci parkovacího místa je možné využít i online systém, který funguje na webových stránkách. Rezervaci musíte uskutečnit alespoň hodinu před příjezdem, uhradíte platbu a následně obdržíte parkovací kartu. Ve formuláři si zvolíte typ vozidla, příjezd a odjezd i s časem. Ověříte si dostupnost parkovacího místa a objednávku odešlete. Obrátit se můžete také na infolinku obchodního domu, kde vám jistě také dají k parkování podrobnější informace.