Obchodní dům Kotva
Revoluční 1/655
110 00 Praha 1

V obchodním domě Kotva můžete využít denní i noční parkování, VIP parkovací zóny a službu ručního mytí aut. Parkování v Praze 1 je zajišťováno prostřednictvím podzemního zastřešeného parkoviště v blízkosti náměstí Republiky, které má kapacitu 360 míst. Parkovat zde můžete ve dne, v noci, využít dlouhodobého stání i se domluvit na individuálních podmínkách.

 

Nonstop parking Florenc
Na Florenci 25
110 00 Praha 1

Na Florenci je pro vás připraveno nonstop kryté parkoviště. Nachází se vedle Hlavního autobusového nádraží ČSAD Florenc a přestupní stanice metra Florenc. Je vzdáleno 350 metrů od Masarykova nádraží. Parkovat zde mohou všechny typy vozů. Parkoviště je kryté, s hlídací službou a kamerovým systémem.

 

Garáže Slovan
Wilsonova 372/6
110 00 Praha 1

Garáže Slovan mají k dispozici celkem 468 parkovacích míst a 13 pater, ve kterých můžete svůj vůz zaparkovat. Garáže jsou určeny ke krátkodobému i k dlouhodobému parkování. Parkoviště je otevřeno nonstop a patří k největším v Praze. Je zařazeno do dopravního řešení hlavního města a je zde zaveden systém s kontrolou SPZ.

 

Parkoviště Praha 1
Hybernská
110 00 Praha 1

Toto parkoviště poskytuje 70 parkovacích míst, která jsou kryta tělesem magistrály. Vjezd na parkoviště se nachází z ulice Hybernská a parkoviště je vzdáleno pouhých 10 minut chůze od Václavského náměstí a 3 minuty od stanice metra na náměstí Republiky. Je v těsné blízkosti Masarykova nádraží.

 

Parkování hotel U Červené židle
Liliová 4
110 00 Praha 1

Tento hotel nabízí parkování nejen svým hostům, ale také všem návštěvníkům Prahy. Pokud si zde ale domluvíte ubytování, budete moci v centru města parkovat za výhodnějších podmínek.

 

Parkování U Hájků
Na Florenci 1412/29
110 00 Praha 1

Toto parkoviště je situováno na Florenci, nedaleko centra města. Můžete zde svůj vůz nechat krátkodobě i dlouhodobě - v takovém případě získáte čipovou kartu a parkovné vám bude účtováno dle měsíční sazby. Parkování je dostupné nonstop, nabízí široká parkovací místa a kryté stání.

 

Parkoviště
náměstí Jana Palacha
110 00 Praha 1

Zde můžete zaparkovat ve výhodné lokalitě, přímo v centru Prahy. Parkoviště je situováno v blízkosti Rudolfina a disponuje kapacitou pro celkem 460 automobilů. Je otevřeno 24 hodin a přístupné i hendikepovaným osobám.